Skip links

Krátce o architektonickém studiu Ivany Zajíčkové

Všechny projekty vznikají v kombinaci promyšleného návrhu interiéru s důrazem na zpracování architektonických detailů a komplexního řízení již ve výstavbě. Mé zkušenosti mi dovolují vytvářet projekty všech velikostí a typů od komerčních prostor přes luxusní apartmány až po moderní rekonstrukce bytů.

Před šesti lety jsem založila architektonické studio Designist, které za dobu své existence realizovalo mnoho projektů po celé Praze i mimo ní. Na stránce Projekty si je můžete  prohlédnout i se všemi detaily.

Své profesní zkušenosti jsem získala při zahraničním studiu v UK na prestižní Stratford-u-Avon College a School of Design University of Brighton, kde jsem strávila své bakalářské studium a roční zahraniční stáž. V roce 2004 jsem odcestovala do Sydney, kde jsem strávila rok stáží na Alpha Beta College a při studiu pracovala v architektonickém studiu IDW Design. Zde jsem spolupracovala s australskými designéry na návrhu a realizaci zakázek pro zahraniční klienty. Dalších šest let jsem (již v Praze) pracovala pro 3dh Interier. Na starosti jsem měla návrhy komerčních i soukromých objektů od projektového řízení až po design. Osvojila jsem si projektový management včetně kontroly činnosti subdodavatelů, zodpovědnost za dodržení harmonogramu i rozpočtu stavby.

Všechny načerpané zkušenosti nyní přenáším do projektů architektonického studia Designist. Ať už máte konkrétní představu nebo teprve skládáte mozaiku nápadů, pojďte se setkat a seznámit.